LithuanianRussianEnglish (United Kingdom)

telephone2

ciciriai logo_black2
Laisvalaikis
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 • PIRTIS (MOKAMA) ant ežero kranto (pirties iškūrenimas 70 € )
 • LAUKO KUBILAS DŽAKUZI  - dieviškas malonumas po atviru dangumi, kvėpuoti grynu oru ir burbuliuoti karštame kubile, bendrauti ir mėgautis (70 €) su putomis arba be jų - kaip pageidausite
 • PUTŲ PATRANKA - pasiūlymas, kuriam sunku atsispirti :) Tikrai įspūdinga ir įsimintina atrakcija ir vaikams ir suaugusiems, bet ypač vaikams. Putų kalnas, tai lyg sniegas ar purios šampūno putos. Naudojamas spec. putų skystis, kuris yra sertifikuotas atitinkantis griežčiausius reikalavimus. Skystis nėra kenksmingas žmogaus odai, akims ir rūbams, bei išdžiūvus nelieka jokių dėmių. Rinkos nuomoje kainos nuo 150 € - 180€, mes savo svečiams šią atrakciją siūlome TIK UŽ 70 €.
 • ŠAUDYMAS IŠ LANKŲ (mokama) 1 val. - 25 €, 30 min. - 15 €. Duodama - 2 taikiniai, 2 lankai, strėlės, apsaugos. Kiekvieną žmogų ar vaiką pamokinu, net ir šaudant 1 kartą - puikiai pavyksta :)
 • KOPIMAS uolų sienele ir lipimas alaus dėžėmis  (mokama)- NEREALŪS ĮSPŪDŽIAI - 3 €/1 kartas
 • NUSILEIDIMAS TROSU LYNU per ežerą 160 m. (mokama) - 3 € Eur/1 kartas
 • Programa kolektyvui lauke arba viduje  - 100 proc. svečių rekomendacijos ir linksmumas bei nuotaika, profesionalios foto ir įspūdžiai garantuoti. Programą vedu aš pati, trunka apie 2,5 val.- 3 val. Kaina 150 € . Kolektyvas paskirstomas į komandas, ir Jūs kalbėdami gurkšnodami gėrimus dalyvaujate ir linksminatės. Žaidimai ir užduotys kultūringi, įvairūs paruošti rekvizitai ir užduotys komandoms arba savanoriui iš komandos, kuris atliks užduotį. Užduotys ir žaidimai tikrai nesudėtingi, jokio galvos skausmo, tik linksmumas ir azartas. Žaidimai paruošti ir pagaminti  rimti, įvairūs dideli kubai, kur komanda turi sudėlioti per laiką įžymių žmonių portretus ir t.t. Kažkur gali dalyvauti ir vaikai, bet sakykime gal vistiek labiau vyresni vaikai. Jei norėsite, daugiau aš galiu papasakoti, nes tokių nuotraukų dėl daugybės priežasčių negaliu talpinti jokiuose interneto puslapiuose. 
 • N E M O K A M A :
 • Mini golfas - takelis, lazdos, kamuoliukai
 • Žiemą  ant ežero išlietas ledas, galima čiaužyti su pačiūžomis (turime ir duodame rinktis 12 porų pačiūžų), žaisti ledo ritulį (yra vartai, lazdos)
 • Žvejyba, vandens dviračiai, valtys, kanoja
 • DISKgolfas ir skraidančios lėkštės
 • Golfo kopetėlės azartinis lauko žaidimas vaikams ir suaugusiems
 • Krepšinio, tinklinio ir  futbolo aikštelės, badmintonas
 • Vaikų žaidimų aikštelė, smėlio dėžė, didelis batutas ir Šreko namelis
 • Pavėsinė, šezlongas ir židinys, katilas ant laužo
 • Stalo žaidimai – pokeris, šachmatai, pentago, alias ir kt..
 • Grybavimas, uogavimas
 • Pagal svečių poreikį - galime susitarti dėl vakarėlio programos pravedimo ir dėl maitinimo

 

Sodyboje priimami užsakymai ne tik poilsiui,

 

bet ir rengiami įvairūs RENGINIAI Jums

 

su programa ir maitinimu:

 

 

 • Šeimų stovykla savaitgaliui (V - VII) - su programa ir maitinimu. Kaina asmeniui  100€ Vaikams iki 2 m. nemokamai, vaikams - 50 € Trumpai: atvyksta kelios šeimos, daugiausia iki 6 šeimos, jos apgyvendinamos atskiruose kambariuose. Atvyksta penktadieni vakarop po darbų, išvykstame sekmadieni po pietų. Mes teikiame maitinimą, bei pilną dienos programą. Aplinka komfortiška, jauki ir sukuriama draugiška linksma atmosfera, programoje dalyvauja ir vaikai ir suaugę. Tai puiki proga pabūti kartu su šeima ir praleisti nepamirštamą savaitgalį ir palikti vaikams pačius gražiausius įspūdžius. Jei Jūs sugalvojote datą ir dar turite draugų šeimą, kuri norėtų prisijungti – skambinkite mums (Aušra ir Vaidas) ir mes pabandysime sukurti Jums nepakartojamą šventę ir renginį arba rinkitės datą iš jau planuojamų. Skambinkite, pasidomėkite smulkiau...
 • Kalėdinė edukacinė programa moksleiviams „Body painting Unreal“ Kaina moksleiviui už programą ir 1 maitinimas  20 Eur Trumpai: siūlome naujovišką, linksmą ir tikrai užvedančią, įsimintiną edukacinę kalėdinę programą moksleiviams (7m.- 16m.) Programa trunka apie 3-4 val. Skambinkite pasidomėkite smulkiau....
 • Velykinė edukacinė programa moksleiviams "KODAS - VELYKOS" Kaina moksleiviui už programą 20 Eur. Smulkiau skaitykite aptžrašymą, skiltyje mūsų svetainėje "Naujienos Jums".
 • LINKSMOJI NUOTYKINĖ edukacinė programa "KODAS - 4FUN" . Kaina moksleiviui už programą 20 Eur . Rekomenduojama balandžio, gegužės, rugsėjo, spalio mėnesiais. Nereali aktyvi, linksma 3-4 val. programa su visomis azartiškiausiomis užduotimis komandoms - alpinistinė sienelė, nusileidimas lynu per ežerą, šaudymas iš lankų, discgolfas ir daugybė kitų užkoduotų linksmų dalykų.
 • Kalėdinė programa ir vakarėlis moksleiviams „Disco Dance Unreal“ Kaina moksleiviui už programą ir 2 maitinimai 25 Eur Trumpai: mokiniai atvyksta apie pietus, išvyksta vakare 21-22 val. (galimas variantas- atvyksta vakare 18 val. su nakvyne, išvyksta ryte po pusryčių). Siūlome vakarėlį su programa ir labai linksmomis užduotėlėmis, diskoteką, karaokė moksleiviams (12m.-18m.). Galimas teminis su temine apranga arba be. Kiekvienu atskiru atveju, programą galiu priderinti prie Jūsų norų ir pageidavimų.
 • Moksleivių IŠLEISTUVĖS arba mokslo metų užbaigimo šventės „NEREALIAI“ Kaina moksleiviui už programą ir 1 maitinimą - 20 Eur (apie 3-4 val.) , 2 variantas: programa ir 2 maitinimai  nuo 30 Eur, 3 variantas: su nakvyne ir 3 maitinimai nuo 40 Eur Trumpai: mokiniai atvyksta apie pietus, papietauja, labai įtraukiantis ir užvedantis žaidimas „Stotelės“ po visą sodybos teritoriją trunka apie 2,5 val. kur įeina visos sodybos pramogos - šaudymas iš lankų, alpinistinė sienelė ir kitos azartiškos ir linksmos užduotys. Vaikai suskirstomi į 3 komandas ir su užduotimis vaikšto po sodybą ir jas atlikinėja. Gale suvedamas visų komandų rezultatas. Nusileidimas lynu per ežerą visiems. Maudynės ežere - pirtis, kubilas. Diskoteka. Laužas. 
 • KRIKŠTYNOS su programa ir maitinimu. Kaina sodybos nuomai žmogui nuo 23-25 Eur/(priklausomai nuo sezono ir nuomojamų parų skaičiaus) Programos kaina nuo 150 Eur Trumpai: labai linksma programa ir vaikučiams ir tėveliams, įdomios estafetės kartu su vaikučiais, „lobio paieškos“ su žemėlapiu po sodybą (vaikiškai), žaidimas „TAIP ir NE“ suaugusiems, piešimas su vaikais ant veido ir kūno – programa derinama su užsakovo norais ir pageidavimais.
 •  MERGVAKARIS su programa ir 2 maitinimais bei nakvyne sodyboje. Kaina merginai  nuo 35 Eur Trumpai: iš koto verčianti, juokinga ir nuotaikinga programa mergvakariui su persirengimais ir fotosesija. Vakarienė ir pusryčiai įskaičiuoti. Skambinkite pasidomėkite smulkiau...
 • Maitinimas - ŠVENTINIS STALAS Jūsų šventei su karštu patiekalu. Kaina žmogui 18 Eur Trumpai: silkės pataluose tortas, balta mišrainė, įdaryti džiovintais baravykais naminiai kiaušinukai, keptos vištų blauzdelės, liežuvis su žirneliais, kepti žuvies gabalėliai, lavašo suktinukai su rūkyta lašiša, baklažanų suktinukai su varškyte, graikiškais riešutais ir saulėje džiovintais pomidorais, mocarela su pomidorais ir padažu, graikiškos daržovių salotos. Karštą pasirinkite: vištienos filė ar karbonadas, šviežiai rūkyti kiaulienos šonkauliai..garnyras ir padažai pasirinktinai, skambinkite domėkitės aptarsime atsiųsiu smulkiau..
 • Firminis sodybos PLOVAS verdamas ant laužo kazane Kaina žmogui  - 6,00 Eur (bet ne mažiau kaip 15-ai žmonių) Ant ežero kranto, ant laužo didžiuliame kazane verdamas nerealaus skanumo plovas, patiekiamas su visu kazanu - kabink kiek širdis geidžia - tiesiog tirpsta burnoje. 
 • PUSRYČIAI Kaina žmogui  5,00 Eur (omleto keksiukai su rūkytu kumpiuku ir špinatais, kepti orkaitėje ir parūkytos medžiotojų dešrelės, bei naminė karšta sriubytė. Arba naminiai nerealaus skonio kibiniukai su mėsyte ar su grybais, naminė raugintų kopūstų sriuba . kava, arbata, duona, daržovės)  Skaityti plačiau...