LithuanianRussianEnglish (United Kingdom)

telephone2

Nerealieji
 
                       Vasaros stovykla
                          "Nerealieji"
 

menu registracija3

menu programa
menu dienotvarke
menu nepamirsk
menu stovyklos_sutartis

Detali stovyklos programa:
 
1 diena. „Sveiki Nerealieji"

 

Nerealiųjų stovyklos apgyvendinimas. Ekskursija po sodybą, supažindinimas su vietove ir taisyklėmis. Linksmi susipažinimo žaidimai ir tiesioginė TV laida „Valanda su vadovais“. Skirstymasis komandomis. Maudynės ir Nerealiųjų krikštynos ežere su Avatarais ir jo pavaldiniais, pirtis.

2 diena. Nerealiųjų stovyklos kūrimas

 

Nusistatome Nerealiųjų miesto stovyklos vidaus taisykles, žvalgyba po apylinkes. Kuriame komandų skiriamuosius ženklus, komandos vėliavą. Išsirenkame komandos vadą, patarėjus, sargybą (budinčiuosius). Nerealiai įdomus komandinis žaidimas su užduotimis „Stotelės“, azartas komandoms, kur įeina daugybė linksmų užkoduotų užduočių po visą sodybos teritoriją. Kažkurią naktį (telieka paslapty) staigmena ir naktinės užduotys Nerealiųjų komandoms. Šaudymas iš lankų į taikinius. Karaokė. Diskoteka.

 

3 diena. Orientacinis žaidimas „Lobio paieškos“ir slapti Nerealiųjų talentai

Orientacinis žaidimas „Lobio paieškos“ kelionė su žemėlapiu po apylinkes, vėliavėlių rinkimas, lobio atradimas, maudynės. Body painting – piešimas ant veido ir kūno. Talentų prisistatymai „Parodyk ką moki“. Dizainerių madų šou, kur vaikams duodama gausybė nerealių įdomių blizgančių ir kitokių teminių rūbų (perukai, spec.aprangos detalės duodami). Nerealiųjų fotosesija ir apdovanojimai. Vakare – Nerealiųjų vakarėlis ir diskoteka.

4 diena. Ekskursija ir neatrasti Zarasų miesto labirintai ir įžymiausios vietos kitaip.

Su mažaisiais - 1 pam. ir 2 pam. autobusu vykstame į Sartų (Baršėnų) apžvalgos bokštą Sartų regioniniame parke, Dusetų interaktyvus Sartų apžvalgos musiejus, Stelmužės ąžuolas, unikalus ir analogų neturintis Lietuvoje naujai pastatytas išskirtinės architektūros Zaraso ežero apžvalgos ratas, lankysimės „Ievos žvėryne“ – kokių tik raguočių ten nepamatysime: elniai, danieliai, dėmėtieji elniai, muflonai ir kt. Pižamų vakarėlis – pica, popkornai, Cola. Su vyresnėmis pamainomis vyksime į nuostabų miestą Zarasai - Zaraso ežero apžvalgos ratą, be abejonės, aplankysime Maximą ir keliausime chilinti ant ežero nuostabiame paplūdimyje su lauko baseinu ir tramplynu (tramplyno aukštis 3m., 5m., 8m. ir 10m. gylis yra ~ 7m. tramplyno išorinėje dalyje. Vidinėje ties tramplynu ~5m). Grįžę skaniai pavalgysime, pailsėsime. Nerealus detektyvas „Mystery Murdery“ kur specialiai kiekvienam vaikui sukurtas naujas personažas, ypatingoje aplinkoje, vaidyba, įvaizdžio kūrimas, alibi ir žudiko išaiškinimas arba pasitaikys labai gudrus žudikas ir jo neišaiškinsime J Apdovanojimai. Diskoteka ir šėlionės.

5 diena. Kinomanija ir kino "Real Life of Unreal" kūrimas
      Visas dienas su jumis vaikai dirbs ir gyvens nuostabūs vadovai, atsidavę visa širdimi ir energija, kad jūs nenorėsite nei pailsėti, nes bus įdomiau dalyvauti žaidimuose. Du vadovai iš filharmonijos ir du vadovai iš teatro ir muzikos akademijos mokys jus tokių paslapčių, apie kurias suaugę pasvajoja – kaip išreikšti emocijas, kaip suvaidinti, kaip statomas kinas, koks režisieriaus, aktoriaus darbas, kaip montuojami filmai, kaip susikurti įvaizdį ir stilių. Kiekvieną dieną jie jus pamokys, pafilmuos, į stovyklos gyvenimą įpinsite scenarijų ir gausite filmuką apie visą stovyklos gyvenimą, jausmus ir emocijas, draugystę ir meilę. Gale stovyklos rinksime geriausią aktor/-ių,-ę bei kitus.
6 diena. Nerealiųjų spartakiada ir išbandymai
     Nerealiųjų vandens balionsvydžio turnyras: gynybinių sienų statymas, tvirtovių ir slėptuvių kūrimas, vietovės planas. Tikslas užgrobti priešininkų vėliavą ir suimti nors vieną belaisvį. Išbandysime čičiriečių ištšvermę, vikrumą ir gudrumą. Kautynės tarp genčių – kvadratas, krepšinis, tinklinis, golfas, futbolas (šie sportiniai išbandymai vyks kiekvieną dieną po kelis ar vieną) Vakare susitaikymo puota „Grąžinęs priešui vėliavą tapsi jo draugu“. Nerealiųjų taikos šokiai. Neptūno šventė. Vakarienė prie laužo, pašėlusių Nerealiųjų nuotykių pasakojimai, varžytuvės, apdovanojimai, diskoteka.
7 diena. Lik sveiki, Nerealieji...
    Atsisveikiname su Čičirio sodyba, saule, vandeniu, žeme – plaukiojame valtimis, vandens dviračiu, peržiūrime nuotraukas, stovyklos filmuką „Real life of unreal“ . Ruošiamės ir priimame priesaiką niekada nepamiršti Nerealiųjų draugų.
 
PASTABA - priklausomai nuo oro ir kitų nenumatytų aplinkybių – programos dienos gali keistis vietomis, bet visa stovyklos programa bus išpildyta, įdėsiu visą širdį ir energiją atiduosiu, kad jūs, mano mieli Nerealieji stovyklautojai pasijaustumėte rojuje ir niekada gyvenime neužmirštumėte pačių gražiausių savo atostogų ir nerealiausios stovyklos gyvenime...

Visada jūsų ir su jumis .... vadovė Aušra su komanda


 

module icon_stovykla_vasara

 
Vasaros vaikų stovykla
 
"Nerealieji"
 
migtukas pl

tuscias

 
Žiemos vaikų stovykla
 
"Nerealieji"
 
migtukas pl_ziema