LithuanianRussianEnglish (United Kingdom)

telephone2

 

 4 FUN - komandinės edukacinės programos

 

Ar esate pasiruošę mokslo metų pradžią o gal pabaigą pradėti ar pabaigti taip linksmai ir nerealiai, kad dar visus metus turėsite ką linksmai prisiminti su šypsena veide? Neabejokite, kad vaikams paliksime didžiausią įspūdį ir gražius prisiminimus, bei pasiūlysime jiems kažką labai smagaus, naujo ir linksmo. 100 % rekomendacijos ir wow atsiliepimai ir iš mokytojų, ir iš vaikučių.

Siūlome tikrai užvedančią ir linksmą, bei įsimintiną programėlę moksleiviams:

Nerealiai įdomus užkoduotas žaidimas vaikams po visą sodybą su super smagiomis užduotimis „Stotelės“. Atvykus vaikučiai supažindinami su sodybos teritorija bei ten gyvenančiais gyvūnėliais, kad prasidėjus linksmoms užduotims vaikai žinotų kur eiti ir kur atrasti tas linksmas užduotis. Tuomet mokinukai suskirstomi į 3 komandas dažniausiai ir paaiškinamos žaidimo taisyklės bei duodamos lengvai užkoduotos užduotys. Komandos turės išbandyti daug įvairiausių atrakcijų:

 • Lipimas alpinistine sienele, nukabinant po lapelį, kur jų laukia bendra lengva komandinė užduotis

 • Šaudymas iš lankų, ten vaikučių laukia vadovas, kuris visiems ir kiekvienam paaiškina ir parodo bei padeda, ir komanda sušaudo ir gauna taškus.

 • Dideli kubai, kur reikia per laiką sudėlioti įžymaus žmogaus portretą – iš šono atrodo lengva, bet realiai, visa komanda dėlioja ir ieško detalių :)

 • Pagalvių „mūšis“ per tinklą prieš kitas komandas.

 • Mini golfo takelis, kur laukia vadovas, kad vaikams paaiškintų ir padėtų taikliau pataikyti į duobutę, taip pat skaičiuojami taškai.

 • BMW kaimo „tačka“ kur smagiai berniukai pavėžins mergaites zigzagais.

 • Surasti paslėptą lobį, kurį komanda pasidalins atlikdama užduotis.

 • Diskgolfo varžybos, golfo kopetėlių rungtis, žvaigždynas – linksmas ir azartiškas, suskaičiuoti kiek vištytės sudėjo kiaušinukų šiandien ir dar daug kitų įdomiai paruoštų ir linksmų užduočių komandoms

  Po linksmų užduočių vaikai labai skaniai pasistiprins ir iki soties kiek tik telpa galės valgyti firminį sodybos „Čičiriai“ šeimininkų patiekalą – kazane ant laužo virtą plovą, tirpstantį burnoje. O pasisotinę vaikai begalo nori patys savarankiškai padūkti tokioje nerealioje pilnoje pramogų sodyboje, tad valandėlę galėsite dar papildomai pasibūti

 • Jūsų laukia įspūdingos profesionalios nuotraukos, kurias gausite iškarto po renginio

 • ATSAKOMYBĖ UŽ VAIKUS ir RENGINĮ - pilnai prisiima sodybos savininkė ir renginio vedėja Aušra, kuri turi tikrai labai daug patirties.

KAINA už 3 val programą ir 1 maitinimą – moksleiviui 20 €, suaugusiam 10 €,

ses./brol. 10 €/15€ su progr.

 

 

Galite net neabejoti, kad Jūsų vaikams labai patiks, be to Jūs irgi liksite maloniai pailsėję, pabendravę, praleidę laiką gražioje sodyboje ant pat ežero kranto.Jei norėsite pakeliui kažkur sustoti ir aplankyti gražias vietas klauskite – patarsiu, arba pažiūrėkite mano rekomenduojamų aplankyti vietų foto – facebook: kaimo turizmo sodyba „Čičiriai“ nuotraukų albumas „Visit ...Zarasai“


Dėl detalesnės informacijos: skambinkite Aušra 8-606-14849 arba rašykite  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  
Arba bendraukime Facebook: kaimo turizmo sodyba "Čičiriai"