LithuanianRussianEnglish (United Kingdom)

telephone2

 

NEREALI IŠLEISTUVIŲ PROGRAMA MOKSLEIVIAMS

 MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO edukacinė linksmoji programa "4FUN"

 

           Galite net neabejoti, kad Jūsų vaikams labai patiks - visi ir kiekvienas dalyvaus be galo įdomioje programoje, be to Jūs irgi liksite maloniai pailsėję, pabendravę, praleidę laiką gražioje sodyboje ant pat ežero kranto, išsimaudę puikiausioje pirtyje su atsigaivinimu ežere. Su jūsų vaikučiais pilnai užsiimsiu – jie neturės laiko kada liūdėti, visuomet bus paskendę programoje kartu su manimi :) Didžausia šventė vaikams - ypač 8-okams  - šventė su nakvyne, sakau iš patirties mokytojoms ir tėveliams - nebijokite

 

Galimi 3 nerealių išleistuvių programos variantai:

 • 3 val. programa ir 1 maitinimas - kaina moksleiviui/ renginio dalyviui -  20 , tėveliams 15 , sesutėms/broliukams 15 €, jei ses./brol. - dalyvaus programoje 20 €
 •  Visos dienos programa, be nakvynės su 2 maitinimais - kaina moksleiviui 35 , tėveliams 30 , sesutėms/broliukams - 25 € (o jei nori dalyvauti programoje - 30 )
 • Visos dienos programa su nakvyne ir 3 maitinimais - kaina moksleiviui 40 €, tėveliams 35 €, sesutėms/broliukams 30 €, o jei dalyvaus programoje 35 €) 
 • PUTŲ ŠOU UŽSAKYMAS - 70 €

Planas visos dienos programai: Atvykstate autobusu apie 14.30-15.00 val.

 • Trumpa ekskursija po sodybą (ji bus reikalinga užkoduotam žaidimui „Stotelės)- tėveliai gali taip pat prisijungti. Tėveliai po to pavėsinėje ant ežero kranto relaksuos pasidengs stalą, plaukios valtimis, vandens dviračiais, maudysis pirtyje, o mes su vaikais pradėsime programą. Tėvelius pasikviesiu kažkuriuo metu į programą pasijungti linksmam žaidimui bei bendroms nuotraukoms.

 • Ekskursija ir žaidimas "Stotelės" (po visą sodybos teritoriją komandomis, su užkoduotomis linksmomis užduotimis) iki 17 val.

 • 8-okams programoje jau užduotys dar įdomesnės - vaikinai ir merginos, vieni už kitus stato kazino žetonus, kad kažkuris (kuris nori) įvykdys linksmas užduotis, panašiai kaip TV Žaidime "Mano Vyras Gali" - užduotys parinktos labai įdomios, tikrai įvykdomos, tik klausimas kam pavyks geriau :) azartiškos, romantiškos ir pan..
 • Estafetės 17.00 – 17.30 su alpinizmo sienele, dėžėmis ir kitais nematytais juokingais bei azartiškais dalykais - ir čia mes jau pajungsime ir norinčius pasijudinti tėvelius bei mokytojus.

 • Vakarienė – šeimininko išvirtas plovas ant laužo kazane 18.45 val - kabink sočiai kiek tik nori, tirpsta burnoje :)

 • Nusileidimas lynu ir skrydis per ežerą, wow kaip smagu! Zip Line 

 • Pirtis, kubilas ir maudynės, taškynės, šuoliai į ežerą 20.30 – 21.00 val.-vaikams, o tėveliai galės maudytis visą vakarą 

 • Persirengimas, pasiruošimas diskotekai, šviesos lazeriukai, disco 21.00-22.00 
 • Karaokė ir diskoteka 22.00– 24.00 (jei liekate nakvoti)
 • Didelis LAUŽAS 21.00, apdovanojimai, diplomai, pasveikinimas. Laužas kainuoja papildomai, jį reikia užsisakyti jei reikalingas 40€
 • IŠVYKIMAS - jei užsakote programą be nakvynės iki 22.00 val. 

 

p.s. Noriu Jus padrąsinti, nebijokite kelionės, tai truks 1,5 val-2 val neilgiau, bet tai ką gausite tikrai atpirks Jūsų kelionės kančias, mokytoja - galite manimi pasitikėti – pati organizuoju vaikams stovyklas savo sodyboje ir vaikai nuo 9 metų pas mus po 35 vaikus po savaitę stovyklauja ir gyvena, taip kad patirties tikrai turiu, užimtumas didelis, vaikai ištisai užsiėmę bus, o tėveliams tikriausiai per visus mokslo metus taip ir neteko normaliai pabendrauti, galėsite puikiai atsipalaiduoti ir pasimėgauti komfortiškoje ir nuostabioje aplinkoje ant pat ežero kranto. Kas buvo pas mus, visi begalo patenkinti, rekomenduoja kitiems, todėl galiu patikinti, kad tikrai neteks nusivilti.

Skambinkite drąsiai dabar, bet kokiais klausimais, jei kažkas neaišku ar norite pasitarti, pasitikslinti - juk viską galime suderinti ir keisti pagal Jūsų norus. Aušra 8-606-14849

 

Maitinimas - Pietūs - karbonadas arba naminis kotletas su grikiais ir daržovėmis, vakarienė -firminis sodybos plovas ir pusryčiai - blynai vaikams, omletas, daržovės, kumpis, sūris, arbata, kava.

 

Facebook: Vaikų vasaros stovykla Čičirija -nerealieji - rasite daug foto albume "Moksleivių išleistuvės NEREALIAI"