LithuanianRussianEnglish (United Kingdom)

telephone2

   “Atrodo kad buvome išvykę į kitą pasaulio kraštą”, - pasakoja man draugė besiruošdama išvykti, kuri su šeima ilsėjosi savaitę, - “tik dabar prisiminiau rūpesčius darbe, kurie laukia, namus”.
 
   “Čia viskas taip patogu ir jauku, kad greitai pasijautėme sodybos šeimininkais, o vaikai tarsi ištirpo”, - džiaugėsi besiilsėdamos 2 šeimynos su vaikais.
 
   Jaukumas, romantika ir vaizdai pro langus pakutens kiekvieno širdį. Erdvus sodybos plotas, ribojasi su dideliu ir žuvingu Čičirio ežeru(730 ha). Dažniausiai visi susiburia prie ežero kranto, kur pastatyta pirtelė ir pavėsinė. Namuko "Ežiukas" svečiai komfortiškai įsitaiso visai šalia esančiame šezlonge ir namuko terasoje. Erdvioje pavėsinėje taip gera ir jauku pasėdėti, šalia pasikepti šašlyką, visiems kartu pavalgyti, pavakaroti, o jei lietus ar vėjas - užsitraukite permatomas lengvai pritaisomas tentines užuolaidas. Prie pat pirties ir pavėsinės - nusileidimas laiptais prie ežero, kur pamatysite gražiai sutvarkytą smėlėtą ežero pakrantę, joje patogią laužavietę kepti šašlyką ar pakabinamame puode virš laužo kazane išsivirti plovą, troškinį ar žuvienę. Taip pat lieptą su meistro drožinėtais suoleliais.