LithuanianRussianEnglish (United Kingdom)

telephone2

Vilmantas: Vilmantas

Buvome šioje sodyboje Spalio gale.
Namas kuriame gyvenome,pagrindinis,švarus,tvarkingas,lovos patogios,patalyne nepapelyjus,sausa.
Labai patiko,kad galima,pasirinktai valandai, užsisakyti karštus patiekalus,nereikia virtuvėje,patiems suktis.Kaina už tikrai skanų,namini maistą,tikrai simbolinė,ne kaip kavinėse. Mes užsisakėme plovą,kopustienę su kibinais ir guliašą.Buvo labai gerai.
Labai faini pirtele,su vieta pasisedejimui.Nesvilina,bet ir karščio netruksta.
Idomus ežeras.Vyraujantis plėšrunas ešerys.Todėl jie čia užauga labai dideli,greičiau pagausi 300-800gr. ešerį,nei mažiuką.Mes pagavome ir 1.200gr ešerį.

P.S. Buvome savaitgali,tik vienai nakvynei,šeimininkai pinigus paėmė ,tik už vieną naktį.Kitose sodybose,į kurias buvo skambinta,visi norėjo pinigų už visą savaitgalį.

Monday, 06 November 2017

Zoja: ačiū

Kartu su savo svečiais iš Rusijos,Anglijos,Ispanijos,Lietuvos ir Indijos mes poilsiavome sodyboje Čičiriai  rugpjūčio 17-19 dienomis.Aš labai pergyvenau, nes rizikuodama išsinuomavau šią         sodybą be jokios rekomendacijos, matydama tik jos nuotrauką internete.Pasakyti, kad man ir švečiams patiko, reiškia nieko nepasakyti. Iš tikrųjų, įspūdžiai nuo šios sodybos: pastatų,ežero, miško ir visos gamtos yra neapsakomi.Kai svečiai sodyboje pamatė stirną, kuri atėjo iš miško ir be jokios baimės vaikštinėjo,vaikai ir net suaugę buvo labai sužavėti.

 Na  o šventinė vakarienė, kurią pagamino sodybos šeimininkė Aušra, nors ir buvo iš įprastų patiekalų buvo labai skani ir stalas buvo padengtas labai skoningai.

Šeimininkų buvimas nebuvo įkyrus. Stalus padengdavo ir nurinkdavo nepastebimai. Negaliu pasakyti,ką reikėtų pakeisti ir dar pridėti.

Pirtis nuostabi – ji stovi prie pat ežero kranto.Aš ir mano svečiai išvykome iš sodybos Čičiriai su viltimi, kad dar ne kartą galėsime čia sugrįžti.

 

Labai, labai ačiū, jums Aušra ir Vaidas!!! 

Tuesday, 23 August 2016

Irma: Padėka šeimininkams

Noriu labai padėkoti šios sodybos šeimininkams! Turėjome šioje sodyboje du šeimos susitkimus, ir abu kartus likome labai patenkinti. Aplinka labai graži, viskas švaru, šilta ir jauku. Maistas labai skanus ir įvairus. Viduje puiki muzikos aparatūra ir šviesos muzika, viskas ko reikia linksmai praleisti laiką. Pramogos lauke pritaikytos kiekvienam pagal galimybes. Užimtumo programa komandoms rimtai apgalvota. Viskas puikiai! Labai AČIŪ !

Sunday, 01 November 2015

висагинас: Boleslav

большое спасибо хозяевам за прекрасно справленую свадьбу на усадьбе.было все очень чудесно.очень приветливые хозяева.прекрасная кухня.прекрасная природа.приемлемые цены на все спасибо.

 

Sunday, 30 August 2015

Danguolė: Šaunūs šeimininkai ir puiki sodyba

Noriu padėkoti sodybos šeimininkams Aušrai ir Vaidui už jų nuoširdumą, energiją, pozityvumą, organizuotumą, puikiai išpuoselėtą ir jaukią sodybą.

Turėjome du renginius - šeimos šventę ir vaikų išleistuves. Viskas buvo puikiai organizuota ir apgalvota. Sodyboje ras ką veikti tiek didelis, tiek mažas.

Mačiau daug sodybų, tačiau tai viena iš nedaugelio, kurią tikrai rekomenduojuLaughing

Wednesday, 03 June 2015

Giedrė: Geras laikas sodyboje

Norime padėkoti jums už gerą laiką, praleista jūsų sodyboje. Viskas buvo labai gražu, pasirupinta ir apgalvota, mums beliko tik mėgautis. Ilsetis malonu, kai galima naudotis indaplove, skalbykle ir orkaite. Tikiuosi nepridarėme didelių nuostolių.
Nors oras mūsų nelepino, spėjome pasidžiaugti aplinka, vaiku žaidimu aikštele ir pažvejoti. Šeštadieni netgi dangaus spalvos mus netikėtai nudžiugino, nes pamatėme dvigubą vaivorykštę.
Man kadangi tenka keliauti nemažai, parašysiu pastebėjimą, kad virtuvėje trūko tik skrudintuvo, kad pusryčiai butų dar skanesni.  Tikrai galėsiu rekomenduoti jus tiems, kas norės pailsėti gamtos apsuptyje, o ir patys gal atvyksime vasara, kai orai bus šiltesni, nei per mamų dieną. 

Wednesday, 06 May 2015

Sigita: ciciriai

"Ciciriai" - tai sodyba uzburianti savo nuostabia gamta, erdvumu, jaukumu... Neatsiejama dalis nuo sodybos jaukumo paciu seimininku: Ausros ir Vaido begalo didelis indelis sukurti silta, jaukia, nuotaikinga, nepamirstama poilsi kiekvienam atvykeliui . Ar tu mazas ar didelis cia-  tu atrasi save: pailsesi, susipazinsi, pasilinksminsi, pasigrozesi gamta... nori nepamirstamu ispudziu, poilsio, turiningo ir isskirtinio laisvalaikio viskas pasiekiama ranka... "Ciciriai" Jus NEREALUS! 

Wednesday, 03 December 2014

Laura: Laura


Savo įsimintiniausią dieną šventėme 2014-11-29,30. Pradėję paskutines  rudens dienas. Be galo ir be krašto esame dėkingi sodybos šeimininkams! Tai be galo rūpestingi, šaunūs, nuoširdžiai patarantys, supratingi žmonės! Mes ir mūsų svečiai esame labai patenkinti. Maistas be galo skanus, aptarnavimas labai geras, kambariai puikūs. Šeimininkės ir Šeimininko patys skaniausi pusryčiai ir pietūs. Dar kartelį didelis ačiū Jums ir visam Mūsų šauniam kolektyvui! Nesakome viso gero, sakome IKI PASIMATYMO ! :)

 

Wednesday, 03 December 2014

Karolina: Atsiliepimas

Noriu padekoti Aušrai ir Vaidui, už puikiai praleista laiką. Už naujus įspūdžius, linksmybes, už šilumą, jaukumą, už skanų maistą jaukioje sodyboje prie ežero. Jeigu norisi pailsėti ir papramogauti rekomenduoju ir siūlau visiems apsilankyti Čičirio sodyboje !!!!!!!!!!!!

Wednesday, 03 December 2014

Vaidas: Aciu

Smagiai praleistas laikas, grazi ir jauki vieta, rodos, kad butumei jau kelius kartus cia buves. Puikus seimininkai, pasirupina viskuo, maistas gaminamas puode ant lauzo, nepakartojamo skonio, rukykloje isrukyti upetakai, svarus ir jaukus namai, miegojimo vietos irgi super..tikrai grisiu atgal ir smagiai praleisiu laika. Aciu seimininkams Laughing

Wednesday, 03 December 2014

RYTIS: APIE SODYBA

Jei jus vienas is tu kurie bega lekia siuolaikiniam gyvenime niekur nespeja tai tikrai rekomenduoju cia apsilankyti juk kad gerai dirbt geras poilsis butinas.Du kartus teko cia apsilankyti ispudziai labai geri.Idealiai sutvarkyta aplinka tylu ramu jokio miesto surmulio.Maistas fantastiskas o kas gi nori poilsiaujant dar kazka gamintis Laughing.

Tuesday, 02 December 2014

Monika: Krikštynos

Šioje sodyboje atšventėme savo vaiko krikštynas.. Laiką ir mes, ir mūsų svečiai praleido tikrai puikiai.. Tai nepakartojama vieta tiek šeimyniniam poilsiui, tiek nedidelei jaukiai šventei.. Ačiū šeimininkams už priėmimą ir rūpestį...ir Jūsu dėka mūsų šventė buvo tikrai nuostabi  Smile

Monday, 28 April 2014

Elbert: Thanks :)

The place is amazingly unique.

Sunday, 19 August 2012

Igoris: Sodyba Super

 

Labai gerai praleidome laika. Labai aciu!

Nereikia net juros. Zvejyba super. 

Wednesday, 08 August 2012

Aušra: Apie stovyklą

Norime padėkoti už puikiai praleistą savaitę Jūsų sodyboje!!! Ignas grįžo pilnas gerų ispūdžių ir labai patenkintas :)

Thursday, 21 June 2012

Gintautas: Atsiliepimas

Labai puiki sodyba, teko ilsetis. Malonūs ir labai svetingi šeimininkai, graži aplinka. Ačiū už puikų poilsi, manau dar ne kartą apsilankysiu.

Saturday, 03 March 2012

Subject *
Name *
E-mail
Content *
Image Verification *
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook